Reference

Ivo (-15 kg)

*Moderátor rádia Impuls

Začala mu vadit špatná kondice a zadýchávání se do schodů. S Ivem jsme se pustili krok po kroku do low carb stravy, protože původně jedl hodně příloh a pečiva. Zařadili jsme pohyb a Ivo snížil kg především na tukové tkáni. Těší se ze skvělé kondice.

Lucie (-10 kg)

*Lektorka tance

Luci se nedařilo zhubnout i přesto, že měla velký sportovní výdej. Díky našim konzultacím začala chápat, že i maličkosti ve stravě dělají hodně. Konzultace jí motivovaly natolik, že stravu přetvořila na sportovní stravování. Má konečně energii na rozdávání.

Monika (-8 cm v pase)

*Šéfredaktorka časopisu Marianne

Moni se cítila unavená a chtěla opět nosit staré kousky z šatníku. Co za tím bylo? Mnoho lákadel, málo času na sebe a neustálé chutě na sladké. Naučila jsem Moniku, co si má koupit jako rychlou svačinu, co jíst v restauracích a jaké potraviny mít doma. Opustily jí chutě i přebytečné cm.

Chci vyzkoušet konzultaci

ZDARMA

Spolupráce

Kromě individuálních konzultací spolupracuji na mnoha zajímavých projektech. Pravidelně publikuji články, spolupodílela jsem se na přípravě pořadu Skvěle v těle a byla jsem pozvána do pořadu Sama doma. V časopisech se můžete dočíst o proměnách mých klientů. Poslední článek vyšel v Marianne.