O Kristýně

Jmenuji se Kristýna, vystudovala jsem obor nutriční terapeut, absolvovala školu životního koučinku, pomohla jsem už stovkám lidí změnit životní styl a ráda se stanu i tvým průvodcem. 

Jak žiju já?

​Žiju tady a teď. Jsem pozitivní a pracuji denně se svou myslí. Plánuji si každý týden a zároveň mám vizi na celý rok. Nezabývám se tím co se pokazilo, ale zaměřuji se na to, jak to překonat. Mou závislostí je sport, snažím se být příkladem pro své klienty. Stejně tak meditace. Miluji zdravé, krásně vypadající a skvěle chutnající jídlo. Občas si zajdu na kvalitní hamburger a nebo si koupím čokoládu a nijak se z toho nehroutím. Pravidelně chodím do přírody na výšlapy, abych se vytrhla z běžných rutin a chvíli přestala přemýšlet.

Dovolené jsem přetvořila na cílené spirituální cesty, kde jsem poznala Ayurvedu ( Srí Lanka) z první ruky. S kamarádkou jsem v noci vyšlápla nejposvátnější horu na světě Adams Peak. V Thajsku jsem podstoupila duchovní obřad Sak Jan tattoo. V Kodani jsem viděla nejvíce štíhlých lidí, kteří jezdí v mrazu na kole do práce, aby byli fit. V Mexiku jsem viděla, že když lidé jedí hodně smaženého a spoustu pečiva, tak jsou prostě tlustí. Aktuálně jsem jednou nohou ve Španělsku a druhou v Praze, kde se věnuji firmám a zdravému stravování.


Pod mým vedením se mnou klienti zhubli skoro 4000 kilogramů tuku. Pracuji ve výživě 10 let.

 

Snažím se maximálně porozumět potřebám mých klientů. DIET COACH je komplexní servis pro klienta, aby dosáhl balancu ve stravě i v životě. Když víte v čem jste dobří a dosáhnete vyrovnanosti, můžete to předat i ostatním lidem a posouvat jejich limity.

Proč pracuji s koučinkem?

Po několika letech jsem na svých klientech viděla, že je pro ně nejtěžší porozumět tomu, proč se dopracovali k tloušťce a vlastně je pro ně náročné najít důvod, proč změnit svůj životní styl trvale. Pochopila jsem, jak je důležité nastavení mysli. Několika zásadními otázky napomůžu člověku otevřít oči a pochopit realitu. Je to někdy "tvrdý", ale efektivní k trvalé změně. Práce s myslí se stala mou závislostí. Právě cestování mi umožňuje mluvit s lidmi po celém světě o jejich životním stylu a jakým způsobem se dopracovali ke svému "ideálnímu" životu. Chci vidět důkaz, chci vidět, jak ostatní žijí, co jedí a jak se pohybují. Naplňuje mě naslouchat lidem, najít cíl a změnit společně jejich život tak, aby v něm byli maximálně šťastní. Věřím v každého svého klienta! a je mi úplně jedno, v jaké situaci se nachází, protože vím, že spolu můžeme změnit vše.

  • 2015 – 2018 Vzdělávání v oboru koučinku. Pod vedením Ing. Jiřího Kunčary v PCC Koučink Centrum a a DR. Ivana Černohorského Mindset Coach
  • 2018 Host v pořadu Skvěle v těle – Stream TV
  • 2018 Kurz duchovního léčení od Salomo Baal – Shem. Refuah – System of spiritual healing
  • ​2017 – Školení na téma psychologické aspekty a péče o klienta s komplikacemi – Mgr. Ing. Hochmanová
  • 2015 Autorka a garantka online kurzu E-learningový kurz Stravou k aktivnímu životu Rentel a.s.
  • 2014 – 2018 Specialista na dětskou výživu, specialista na sportovní výživu (kurz NUTRIS), specialista na onkologická onemocnění (SZ), kardiovaskulární onemocnění a endokrinologický výcvik (SZí)
  • 2014 Host v pořadu Sama doma
  • 2013 – 2018 Majitelka/výživová koučka dietologická poradny SZ
  • ​2010 – 2013 Nutriční terapeut v dietologické centrum. Ženské domovy.

​Studium

  • 2008 – 2011 VOŠZ a SZŠ, Diplomovaný nutriční terapeut, 5. května 51, 140 00, Praha 4 

 

Spolupráce

Kromě individuálních konzultací spolupracuji na mnoha zajímavých projektech. Pravidelně publikuji články, spolupodílela jsem se na přípravě pořadu Skvěle v těle a byla jsem pozvána do pořadu Sama doma. V časopisech se můžete dočíst o proměnách mých klientů. Poslední článek vyšel v Marianne.